10 + 1 důvodu, proč si vybrat Baselight

360 ° světlo nebo jako frontální osvětlení

Světelná konstrukce je navržena tak, aby mohla být použita buď ve variantě 360 ° světlo nebo jako frontální osvětlení, a to vše v závislosti na potřebě uživatele.

Autonomní mobilní osvětlovací systém

Baselight je zcela autonomní mobilní osvětlovací systém. Všechny potřebné komponenty světelné věže, jsou integrovány do robustního podvozku. Pomocí kol je snadná přeprava po zemi.

Vysoký výkon za každého počasí

Pro zajištění vysokého výkonu za každého počasí a teplotních podmínek, používáme pouze tu nejkvalitnější materiály a špičkové výrobní postupy.

Optimální dosah

Optika byla navržena tak, aby umožňovala na zemi maximální možnou svítivost, a každá armatura může být nakloněna do různých poloh pro optimální dosah.

Nízká hmotnost

Hmotnost (30kg / 66lb) a velikost zaručuje snadnou manipulaci. Umožňuje snadné a rychlé přemístění na pracovišti, protože není potřeba žádné pomocné zařízení.

Speciální konstrukce

Baselight obsahuje speciální konstrukci chladiče, které zajišťují, že LED diody jsou udržovány v optimální teplotě bez ohledu na okolní teplotu.

Nestabilní terén není problém

Šestiúhelníková konstrukce má tři skládací prvky, které mohou být individuálně umístěné na nerovném povrchu. Tyto podstavce jsou zakončeny jednak patkami distribuujícími energii a mohou tak být využity i v nestabilním terénu jako je bláto, sníh nebo štěrk.

Nízká spotřeba

Baselight je díky nízké spotřebě energie ideální pro mobilní úkoly a stačí mu pouze malý generátor nebo autobaterie s invertorem s výkonem méně než 1kw. Baselight je variabilní – může osvětlit půl fotbalového hřiště při maximálním nastavením 420W nebo také bez problémů snížit výkon na 15W a osvětlit malou plochu.

Odolá větru

Dokáže odolat větru až 20 m / s, a má hodnocení IP 67. S využitím balastního závaží a příslušenství pak odolává větru až 30m/s.

Jednoduchý a bezpečný

Použitelnost a bezpečnost produktu byla navržena tak, aby práce byla jednoduchá a bezpečná. Není potřeba speciální certifikace pro využívání systému. Barevně označené součásti a piktogramy slouží k lepšímu a rychlejšímu ovládání základních funkcionalit.

Modulární design

Modulární design usnadňuje výměnu poškozených částí. Sekce základny je možné vyměnit za 10 minut a armaturu hlavy za méně než 15 minut. Dodáváme náhradní díly, které je možné odeslat kdekoliv na světě do 24 hodin.