Příslušenství

Vlastnosti

PVC plášť

Silný PVC materiál padne těsně kolem pouzdra a chrání systém před extrémními podmínkami, jako je například betonový drmol, a poskytuje vynikající tiskový prostor pro grafický obsah, jako jsou firemní loga. Mohou být dodány vlastní barvy a výtisky.

Balastní plachta

Toto unikátní příslušenství umožňuje snadno zatížit věž, která je následně odolná proti větru až do 30 m / s (!). Může být naplněno vodou, pískem apod.

Kola

Sestava kola umožňuje snadné přemisťování systému na místě. Dokáží snášet bahno a hloubku.

Měkké přepravní pouzdro

Toto pouzdro je skvělou náhradou pevných kol, když potřebujete přinést Baselight na letenku (ano, může být kontrolováno jako zavazadlo u většiny leteckých společností!). Pouzdro je vyrobeno z nylonu a má 2 cm polstrování a tvrdou záda. Integrované kolečka jsou ideální pro přepravu systému uvnitř a v zpevněných oblastech.

12V střídač střídavého proudu

Tento přístroj převádí 12V DC do auta na střídavý proud, takže můžete používat Baselight z autobaterie. Může pracovat po dobu několika hodin, což poskytuje dobrou baterii.

Generátor

Různé velikosti generátorů benzinu od ultra malých po větší modely.

Solární generátor

Tento úžasný systém vyrábí americká společnost Solar Stik a umožňuje Baselight pracovat na čisté solární (nebo větrné) energii. Systém obsahuje přenosné řešení jak pro solární panely, tak pro baterie a měnič. K dispozici jsou různé velikosti.

Elektrocentrála

Provozní doba při jmenovité zátěži (hod)- 3,2 l (E10) / 3,0 (E0)
Rozměry stroje (L x Š x V) (mm) – 509 x 290 x 425
Suchá hmotnost (kg) – 21,1
Stejnosměrný výstup – 12 V / 8,3 A
Model motoru GXR 120
Typ motoru 4-taktní jednoválec s rozvodem OHC
Zdvihový objem (cm3) 121

Kontaktní formulář

Adresa

POWERHUB
Nám. Kinských 6
150 00 Praha 5

Jsme distributor pro Českou republiku